Аніматори

Дитячі свята

Організація та проведення дитячих свят для малюків та підлітків

Русский язык

Аніматори

Аниматор и мыльные пузыри на празднике Фиксик делает гигантский пузырь

Аніматор – душа дитячого свята!

Ось чому дорослі та діти запрошують аніматорів на дитячий День Народження, випускні та різні вечірки. Аніматори роблять свята яскравими, незвичайними та незабутніми!

весёлые дети мальчик играет с индейцем

Ми впевнені, що дитяче свято обов'язково має бути добрим, цікавим, живим. На дитячому святі всі повинні по-справжньому радіти, відпочивати та отримувати задоволення.

Ми прагнемо, щоб не тільки діти веселилися, а й дорослі змогли відволіктися від турбот і поринули у світ дитинства. Наші аніматори допоможуть вам у цьому.

вечеринка в стиле дикий запад дети играют на празднике

Ми проводимо дитячі свята. Багаторічний досвід допомагає нам робити свята справді цікавими та незабутніми. Ми знаємо, як працювати з різним віком, що запропонувати в тій чи іншій ситуації. Аніматори створюють для дітей та дорослих атмосферу справжнього свята. Клоуни, пірати, Лунтік, феї Вінкс та інші персонажі допоможуть вам зробити дитячі свята не тільки таким, що запам'ятовується, а й подарують дітям і дорослим гарний настрій і спогади надовго.

аниматоры с мальчиком Эльза дарит девочке корону
Досвідчені аніматори

То що таке дитячі свята від веселої компашки День Варення? Безсумнівно - це нестримні веселощі, жарти, посмішки на обличчях дітей та дорослих. Безліч ігор, веселих завдань, конкурсів. У нас немає тих, хто програв, тільки переможці! Повітряні кульки, яскраві костюми, кумедні аніматори – це все робить дитячі свята яскравими та незвичайними! І головне тут не те, де пройде дитяче свято (вдома чи в кафе, на дачі чи у дитячому садку). Головне те, що ми з вами організуємо справжнє свято для вашої дитини, подаруємо їй радість, наповнимо її Світ добром! І дитяче захоплення, що викликає найприємніші почуття в душі дорослих не змусить себе чекати.

Пони с девочкой играют Клоун веселит детей на дне рождения

Аніматори - не просто артисти, які перевдягаються та влаштовують дитячі свята, це насамперед непогані дитячі психологи. Знайти правильний підхід до дитини та стати для неї другом під час свята зможе не кожен. Дитячий характер – справжня наука. Аніматори знають, як краще «підійти» до дітей, аніж зацікавити, як захопити. Зазвичай діти досить легко впускають у своє серце веселих аніматорів, що перетворилися на добрих та улюблених персонажів. Наші аніматори дуже цінують це і роблять все можливе, щоб виправдати очікування своїх маленьких друзів.

индеец играет с мальчишками шоу мыльных пузырей

Послуги "Дід Мороз додому", "Дід Мороз до школи чи дитячого садка", хочеться відзначити окремо. Замовлення Діда Мороза дуже популярна подія у новорічні свята. Це не дивно. Жодне новорічне свято не може обійтися без Діда Мороза та Снігуроньки — символів зими, які допомагають усім зустріти Новий Рік по-справжньому, яскраво, весело, святково. А вже як діти чекають на Діда Мороза і говорити не доводиться! Адже для них новорічна казка – справжнісінька, чарівна, довгоочікувана! А як же по іншому? Адже Дід Мороз і подарунки довгоочікувані подарує, і веселий ранок проведе у школі чи дитячому садку.

мальчик играет на детском дне рождения аниматоры с девочкой

Дід Мороз знає в якому будинку, на нього чекають зі віршами і обов'язково з'явиться там із мішком подарунків. Діти всі знають, що Дідусь Мороз любить заводити з дітьми веселі хороводи, а його онука Снігуронька влаштовує рухливі веселі ігри та конкурси, завдяки яким зустріч Нового Року дійсно стає святковою подією. Ось чому замовити Діда Мороза чи запросити Діда Мороза додому – такі популярні події. І ми з задоволенням беремося за здійснення ваших новорічних бажань. Дід Мороз та його команда дитячих свят День Варення вже давно приготували подарунки для вас та ваших дітей та з нетерпінням чекають з вами зустрічі.

Фиксик Симка с детьми празднуем 6 лет с аниматорами